GEBAKSBATTLE VAN DE POIESZ

Daar doet de Keatsebal Winaam ook aan mee!

Onze club doet t/m zaterdag 6 april a.s. mee aan de Poiesz Jeugdsponsoractie! Met deze actie kunnen we geld binnenhalen voor de jeugd van onze club. Hoe meer jeugdsponsormunten we binnenhalen, hoe hoger het sponsorbedrag!
Onze club kan met uw gebakbestelling 5000 jeugdsponsormunten winnen!

Help ons en bestel de gebakaanbieding van deze waardebon. Want per Poiesz supermarkt winnen de drie verenigingen of clubs die de meeste gebakbestellingen scoren 5000, 2500 of 1500 extra jeugdsponsormunten. En u scoort altijd 50% korting op gebak met deze waardebon. Strijden voor onze club is dus lekker en leuk!

Hoe werkt het?
1. Ga naar www.poiesz-supermarkten.nl/gebak
2. Bestel het gebak van de week (maximaal 1 doos per waardebon)
3. Vul de kortingscode van uw waardebon in
4. Print de bevestigingsmail die u ontvangt van uw gebakbestelling
5. Haal het gebak op in de winkel en overhandig deze waardebon en de bevestigingsmail aan de caissière.

Kijk voor meer informatie over de jeugdsponsoractie en de tussenstand van de gebaksbattle op www.poiesz-supermarkten.nl.

 

Zoals deze afbeelding hieronder ziet uw waardenbon eruit. Deze heeft u als het goed is in uw brievenbus ontvangen. Neem de de waardebon waarop de juiste taart staat afgebeeld samen met de bevestigingsmail mee naar de winkel.

 
Free business joomla templates